REFERENCE

Přidejte se k našim spokojeným klientům!

0 +
Uspořádaných akcí
0 +
Akcí každý rok
0 +
Klientů

Hodnocení klientů

ISAN

"Tern pro nás zajišťuje teambuildingy již několik let, což svědčí o tom, že jsme s nimi velmi spokojení. Vždy nám vyberou pěkné prostředí, kde často nikdo z nás nebyl, program nám vymýšlí tak, aby se neopakoval, zkrátka se snaží udělat vše pro naši spokojenost. Karel a jeho tým jsou velmi přátelští lidé a na akcích vždy panuje pohoda a dobrá nálada."

Jan Dirk Van Kranenburg
Generální ředitel

"Díky Tern Event jsme objevili kouzlo rozmanitosti teambuildingových akcí. Pravidelně přináší do našeho týmu spolupráci v netradičních skupinách i prostředí. A také zážitky a emoce z aktivit, které jsme často neměli tu čest sami na vlastní kůži zažít."

Mgr. Marcela Kolářová
Corporate Communications

Makro

"Zima, sníh, dobra parta a zajímavý program. Tern opět nezklamal a náš tým si užil týmovou zábavu a zároveň se stmelil při dobýváni zlata na Vysočině. Díky!"

Miroslav Lapour
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

"Všichni jsme se dobře bavili, kolektiv se ještě více stmelil a každý z nás si v bohaté nabídce aktivit našel tu "svou", která jej nejvíc oslovila a která se mu nejvíce líbila."

Drahomíra Štefková
asistentka generálního ředitele ČEZ Logistika, s.r.o.

Raiffeisen stavebni sporitelna

"Akce byla opravdu velmi vydařená. Instruktoři byli milí a profesionální. Všechny aktivity byly z bezpečnostního hlediska dobře zajištěny. Není nic, co by bylo nutné vytknout. Akce nebyla prvoplánovitě zaměřená na tvoření týmu, ale na teamspirit, takže naše očekávání splnila. Užili jsme si spoustu legrace a lépe se poznali. Aktivity byly připravené s ohledem na věk a zkušenosti, každý účastník si našel to své. Ještě jednou díky."

Mgr. Lenka Brdlíková
Ředitelka odboru řízení lidských zdroj

Přesunout se na začátek