FIREMNÍ AKCE & EVENT MARKETING

FIREMNÍ PROGRAMY A KONFERENCE

Postaráme se o kompletní realizaci rodinných a firemních dnů, výročí založení, stejně jako večírků a plesů, včetně zajištění prostor, hudby, vystoupení umělců a doprovodného programu k těmto akcím od virtuální reality až po ohňostroj.

EVENT MARKETING – OBCHODNÍ PARTNEŘI

Chcete poděkovat svým partnerům za spolupráci? Využijte naší nabídky programů pro firemní partnery. Cílovou skupinou těchto typů programů můžou být jak vaši zákazníci nebo důležití obchodní partneři, tak zaměstnanci vaší firmy.

Zábavné odpoledne

Může se jednat o ucelený program složený se zábavných a adrenalinových aktivit, který nabídne účastníkům možnost společných zážitků. Takový program je postaven odlehčenou soutěžní formou pro týmy nebo jednotlivce. Cílem soutěžního postavení programu je motivace k zapojení všech zúčastněných.

 

Dobrodružná expedice

Bývá doplněna doplňkovým programem. Jde ve většině případů o zahraniční výpravy zaměřené na divokou vodu, canyoning, paragliding a treking spojený s výstupem na vrcholy s nadmořskouvýškou do cca. 3000 metrů po zajištěných cestách. V těchto případech je fyzická obtížnost nastavená dle zkušeností účastníků. Ti se pak mohou rozdělit až na 3 skupiny, které absolvují odlišné trasy s rozdílnou obtížností tak, aby si každý mohl zvolit vyhovující trasu.

Relaxační program

Relaxační program může být například v podobě dne stráveného ve wellness hotelu, večera s pozorováním a učením se hvězd za přítomnosti profesionála a zdokonalování se ve skládání básní. Oblíbený je také program na hradě ve středověkých kostýmech s rytířským turnajem a večerní dobovou hostinou za zvuků středověkých trubadúrů.

Přesunout se na začátek