TEAMBUILDING & TEAMSPIRIT

TEAMBUILDING

Programy pro menší skupiny, které mají za cíl rozvoj týmu a řešení problémů v týmu. Náplní programu jsou většinou týmové komunikační úkoly a aktivity, kde je nutná kooperace všech členů týmu. Po aktivitách pak následuje zpětná vazba vedená lektorem s psychologickým vzděláním.

TEAMSPIRIT

Akce pro týmy různé velikosti s cílem posílení vztahů v osobní rovině a společných zážitků.

  • Náplní mohou být teambuildingové aktivity, vysoké i nízké lanové aktivity spojené tematickým příběhem případně propojené třeba i s místem, kde se program koná. Ať už se jedná o pravěk, středověk, fantasy, western, indiány, Asterixe a Obelixe, Jamese Bonda apod.
  • Velmi oblíbené jsou akce na bázi šifer, geocachingu nebo city game. V Olomouci řešíme 200 let starou vraždu, v Brně pátráme s Sherlockem v lesích celé ČR. Také realizujeme akce na principu survival games nebo můžeme společně vyrazit na Klondike se zlatou horečkou – v batohu máte zbraně a nářadí, v ruce GPS a vše je pak už jen a jen na vás.
  • Realizujeme také výpravy na vodu, do jeskyně, na kolo i koloběžky nebo například turistické akce s programem po cestě. Zajímavé jsou také cesty na vinohrady, večery ve sklípku spojené s výrobou vlastního vína a sýrů.
  • Akce zajišťujeme po celé Evropě. Často jezdíme s firmy na divokou vodu, do hor, na ferraty, canyoning, kola, seakajaky, koně (Ukrajinské Karpaty), plachetnice (Holandsko).  Součástí může být i poznávaní místních památek propojené s adrenalinem (Korsika).

Naše programy přizpůsobíme podle vašeho přání

Přesunout se na začátek