NAŠE SLUŽBY

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

TEAMBUILDING

Programy pro menší skupiny, které mají za cíl rozvoj týmu a popřípadě řešení problémů v týmu. Náplní programu jsou většinou týmové komunikační úkoly a aktivity, kde je nutná kooperace všech členů týmu. Po aktivitách pak následuje zpětná vazba vedená lektorem s psychologickým vzděláním.

TEAMSPIRIT

Akce pro týmy různé velikosti s cílem posílení vztahů v osobní rovině a společných zážitků.

FIREMNÍ AKCE

Jedná se o kompletní realizaci rodinných a firemních dnů nebo oslavy výročí založení firmy. Dále také organizace večírků a plesů, včetně zajištění prostor, hudby, vystoupení umělců a doprovodného programu k těmto akcím od virtuální reality až po ohňostroj.

EVENT MARKETING

Pořádání setkání s obchodními partnery, které může podpořit program, který se vztahuje k vašemu produktu, nebo probíranému tématu. Včetně večerních programů a tematické večerní výzdoby. Dále pak incentivní programy pro vaše V.I.P. zákazníky s aktivním programem nejen u nás, ale v celé Evropě.

PŮJČOVNA

Pronajímáme stany s posezením na vaše rodinné oslavy a svatby. Služby jsou kompletní včetně dopravy, stavby, zbourání a odvozu. Stany jsou bílé barvy a kvalitní pevné konstrukce.

Jak na to?

Pokud uvažujete o jakékoli naší službě, rádi Vám pomůžeme. Stačí nám poslat krátký email nebo 5 minutový telefonát, během kterého si upřesníme orientačně několik základních informací:

Poté vám zašleme nezávaznou nabídku. Následně ji společně doladíme přesně podle vašich představ. Jsme schopni zrealizovat prakticky cokoliv co není proti zákonům této země, našemu morálnímu přesvědčení a na co stačí rozpočet 😊. Neváhejte nás kontaktovat.

Přesunout se na začátek