Jak jsme před 20 léty začínali…

Vzpomínky na moje první setkání s teambuildingem jsou spojeny s érou, kdy jsem působil jako manažer obchodu ve společnosti BM Consultant. Tato doba je sice již minulostí, ale vzpomínky na ni jsou stále živé. Vše začalo tím, kdy mě kamarád Pavel Javorek a bratr Petr Šotola neustále přemlouvali, abychom vyzkoušeli něco nového v oblasti teambuildingu.

Rozhodujícím okamžikem se stala vánoční půlnoční mše, kde jsme se společně rozhodli, že dáme dohromady vlastní projekt. Tak v lednu roku 2004 vzniklo sdružení Tern. Postupem času jsme v září téhož roku provedli transformaci na Tern event, s.r.o. a začali jsme společně budovat něco, co přesahovalo hranice obyčejného teambuildingu.

Prvním dobrodružstvím naší cesty byla spolupráce s firmou ALFUN z Bruntálu, které patří náš upřímný dík za důvěru a poskytnutou zálohu, bez níž bychom neměli ani potřebné vybavení. V prvním roce jsme uskutečnili neuvěřitelných sedm akcí, a od té chvíle to začalo nabírat obrátky.

V dnešní době realizujeme každoročně přibližně 60 akcí. Musím říct, že díky této skvělé práci, do které se promítají naše koníčky, jsme poznali mnoho zajímavých míst i lidí, manažerů, umělců, sportovců, nadšenců pro různé koníčky i zapálených podivínů. Samozřejmě fungujeme i díky skvělému týmu. Za těch 20 let prošlo Ternem mnoho skvělých lidí z různých oborů, od pilota stihačky, přes hasiče, vojáky, vědce, učitele, sportovce i studenty. Krom profesionality je důležité to, že je nám spolu dobře a na každou akci se těšíme jako na nové dobrodružství. A samozřejmě bychom nebyli ničím bez našich zákazníků, kteří nám dávají důvěru a díky nimž můžeme realizovat různé projekty, od zábavných až po vyloženě dobrodružné…

Všem Vám, přátelé, ze srdce děkuji za to, že Tern není pouze firmou, ale stal se skutečným kouskem našeho společného života, přinášející radost a obohacení našich dnů.

S přátelským pozdravem,

Ternu Zdar !!!

Karel

Přesunout se na začátek